Mokykloje kūrybinių darbų paroda „Nuspalvinti aistrą”

Mokykloje kūrybinių darbų paroda „Nuspalvinti aistrą”

Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filiale kovo 28 dieną buvo atidaryta debiutinė vizažistės Aušros Milešinienės kūrybinių makiažų paroda “Nuspalvinti aistrą”.Parodos kūrėjai marijampolietei Aušrai talkino alytiškis fotografas Gediminas Ryženinas, manikiūrininkė Inga Arcikauskaitė bei šukuosenų meistrės Jurgita Lukšienė, Irma Sabienė ir Sandra Zakevičienė.

Parodos bendraautorius G.Ryženinas atidaryme pakvietė visus susirinkusius stabtelėti prie kiekvienos parodos nuotraukos. Jose įžvelgti ir pajausti vyraujančią emocijas, nes idėjos autorė A.Milešinienės darbuose subtiliai vaizduoja ir makiažo pagalba išreiškia tam tikrus jausmus: meilę, aistrą, liūdnumą ar net beviltiškumą.

Įdomu, kad nuotraukose nėra manipuliacijos. Kaip G.Ryženinas patikino visi įvaizdžiai tikri ir taip merginos atrodė ir prieš foto objektyvą. O sukurti vienos emocijos įvaizdį užtrukdavo apie 4-5 valandas.

Visi alytiškiai ar miesto svečiai kūrybinę parodą “Nuspalvinti aistrą” aplankyti gali kiekvieną darbo dieną Kauno taikomosios dailės mokyklos Alytaus filiale (S.Dariaus ir S.Girėno g. 27, Alytus) iki balandžio 13 d.